Filmy reklamowe i wizerunkowe

Kliknij i przeciągnij pozycje w prawo lub w lewo

  Ekstremalny test Neoplana w Polsce - Neoplan Push 2017

5 września 2017 r., na Torze Jastrząb, polscy przewoźnicy testowali autokary marki Neoplan. Prezentujemy film z tego wydarzenia przygotowany przez firmę Monolit Media.

ZOBACZ FILM
  Modernizacja zakładu MAN Bus Starachowice - wersja skrócona

Prezentujemy skróconą wersję filmu o przeprowadzonej modernizacji zakładu MAN Bus w Starachowicach. Produkcja zrealizowana została w starachowickiej fabryce w latach 2015-2016.

ZOBACZ FILM
  Modernizacja MAN Bus Starachowice - wersja pełna

Prezentujemy pełną wersję filmu o przeprowadzonej modernizacji zakładu MAN Bus w Starachowicach, gdzie pokazujemy ten proces przez pryzmat rozmów z pracownikami MAN-a.

ZOBACZ FILM
  Targi IAA 2016: Premiera Urbino 12 Hybrid

Z największych targów pojazdów użytkowych w Europie - IAA 2016 - przygotowaliśmy dla Solarisa film z premiery autobusu nowej generacji - Nowy Urbino 12 Hybrid.

ZOBACZ FILM
  Targi IAA 2016: Premiera Urbino 12 CNG

Z największych targów pojazdów użytkowych w Europie - IAA 2016 - przygotowaliśmy dla Solarisa film z premiery autobusu nowej generacji - Nowy Urbino 12 CNG.

ZOBACZ FILM
  Otokar wjeżdża do Polski! Warszawa-Kraków-Zakopane

Jesienią na zlecenie polskiego przedstawicielstwa Otokar w Polsce i tureckiego koncernu Koc przygotowaliśmy film o autobusie turystycznym Otokar Vectio T.

ZOBACZ FILM
  Wszystkie sposoby ładowania Solarisa

Podczas targów IAA 2016 w Hanowerze zadebiutowały nie tylko nowe autobusy, ale także film o elektrycznych pojazdach Solarisa i sposobach ich ładowania.

ZOBACZ FILM
  Wodorowy Solaris w Hamburgu

Kolejne zamówienie od Solarisa w Niemczech. Hamburski przewoźnik Hochbahn zamówił dwa Urbino o długości 18,75 m z ogniwami paliowymi zasilanymi wodorem.

ZOBACZ FILM
  Nowy Solaris Urbino 12 electric w Hanowerze

W maju br. mieliśmy przyjemność filmować autobus elektruczny Nowy Solaris Urbino 12 electric w Hanowerze.

ZOBACZ FILM
  Ice cream factory

Nie tylko żyjemy transportem publicznym i autobusami. Przygotowaliśmy również film o ... fabryce lodów. Zalecamy oglądanie szczególnie podczas uplanych dni. Naturalna ochłoda...

ZOBACZ FILM
  Soft Serv Open Day Wroclaw

Film z otwarcia nowego miejsce? Wyjątkowe wydarzenie w firmie? Nie ma problemu - jesteśmy gotowi na wszelkie realizacje. Przykład? Soft Serv Open Day we Wroclawiu.

ZOBACZ FILM
  MAN Bus Starachowice - miejsce Twojej kariery

MAN rozbudowuje fabrykę autobusów w Starachowicach i stara się o nowe kadry, które m.in. mają wspomóc Dział Badawczo-Rozwojowy. Stąd wizyty studentów z Politechniki Świętokrzyskiej i AGH Kraków.

ZOBACZ FILM